Megnyitás | Vissza a főmenühöz

Recepciós

Recepciós

Érdekel ez a munkakör

Ismersz valakit, akit érdekelhet?

Oszd meg ezt az állásajánlatot!:

Mi lesz a feladatod?

  • Ügyfelek, partnerek fogadása, tájékoztatása,
  • Telefonok és e-mailek kezelése,
  • Pénztári befizetések intézése, pénztár kezelése,
  • Posta regisztrálása, futárszolgálatokkal való kapcsolattartás,
  • Tárgyalók rendben tartása, előkészítése,
  • A munkakörrel kapcsolatos egyéb adminisztratív teendők ellátása.

Téged keresünk, ha:

  • Pozitív, ügyfélközpontú, megoldásorientált szemlélettel rendelkezel,
  • Jó kommunikációs készséged van,
  • Nyitott személyiséged van és segítőkész hozzáállásod,
  • Precízen és lelkiismeretesen dolgozol,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel.

Előnyt jelent, ha:

  • Hasonló területen szereztél már tapasztalatot,
  • Jártas vagy kasszakezelésben

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőséget Európa vezető online utazási ügynökségénél,
  • Fejlődési lehetőséget,
  • Barátságos, kényelmes irodai munkakörnyezetet a belváros szívében,
  • Segítséget a betanulásban,
  • Fix, kiszámítható bérezést

Ha úgy érzed, Neked való a pozíció, és szimpatikusak a fenti feltételek, küldd el nekünk CV-det – mi már nagyon kíváncsiak vagyunk Rád!